تمامی خدمات موبایل به صورت آنلاین !!!!!!!!

آموزش ساخت سامسونگ اکانت

در صورتی که از گوشی های هوشمند شرکت سامسونگ استفاده میکنید حتما متوجه شده اید که برای دانلود تم ها ، پس زمینه ها و آیکون های موجود در فروشگاه باید حساب کاربری سامسونگ داشته باشید . در ادامه به آموزش ساخت اکانت سامسونگ برای دانلود تم ، آیکون و پس زمینه از فروشگاه پرداخته ایم.

ایجاد اکانت سامسونگ چه کاربردی دارد؟

اکانت سامسونگ مانند هر حساب کاربری دیگری قابل استفاده روی دستگاه شما است که ویژگی های بیشتری را برای شما فراهم کند. به طور مثال قابلیت استفاده از بازی ها و برنامه های انحصاری مانند Samsung Pay, Bixby, Samsung Health و Samsung Pass را به شما می دهد که برای استفاده از آن ها باید ورود به اکانت سامسونگ را انجام دهید. همچنین برای استفاده از پشتیبانی سامسونگ، پیدا کردن گوشی گم شده یا به سرقت رفته، پاک کردن و بکاپ گرفتن از اطلاعات از راه دور، باز و بسته کردن قفل گوشی از راه دور، حل مشکلات احتمالی پس از ریست فکتوری و.. همه از امکاناتی است که با وجود این حساب می توانید از آن ها استفاده کنید. با توجه به این که ساخت آن چند دقیقه بیشتر طول نمی کشد و رایگان است، پیشنهاد می کنیم حتما از این اکانت استفاده کنید. توجه داشته باشید که این حساب با حساب جیمیل و.. در که در ابتدای استفاده از گوشی ممکن است بسازید تفاوت دارد.

دراین مطلب قصد دارریم نحوه ساخت سامسونگ اکانت هم در مرورگر و هم در تنظیمات گوشی را اموزش دهیم

نحوه ساخت سامسونگ اکانت در تنظیمات گوشی

۱.وارد تنظیمات گوشی شده و بخش Wallpapers and themes را انتخاب کنید.

۲.سپس یکی از تم های موجود را انتخاب و گزینه ی Download را لمس کنید.

۳.گزینه ی Create account را انتخاب کنید و سپس ایمیل و رمز عبور دلخواه خود را وارد کنید.

۴.یک نام برای خود انتخاب کنید و گزینه ی Next را لمس کنید و و در پایان نیز گزینه ی I agree to all  را انتخاب کنید و گزینه ی AGREE را انتخاب کنید.

نحوه ساخت حساب در سایت سامسونگ:

شما محدود به استفاده از تنظیمات گوشی نیستید و اگر مشکل در ساخت اکانت سامسونگ در تنظیمات گوشی دارید، می توانید با یک مرورگر وب هم یک اکانت سامسونگ بسازید. برای این کار

۱.ابتدا به قسمت اکانت در سایت سامسونگ در مرورگر خود بروید. در این صفحه باید روی Sign Up کلیک کنید.

۲.در صفحه بعدی باید AGREE را انتخاب کنید.

۳.حال اطلاعات خواسته شده را وارد کنید و در پایان NEXT را بزنید.

۴.پس از این کار اکانت شما ساخته می شود و با استفاده نام کاربری و پسورد، می توانید در هر دستگاهی وارد حساب خود شوید.

موفق باشید