تمامی خدمات موبایل به صورت آنلاین !!!!!!!!

آموزش بک آپ از whats app

جهت این انتقال می‌بایست ابتدا از گفتگوها و پیام‌های خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. جهت این کار ابتدا وارد اپلیکیشن شده و سپس به قسمت تنظیمات Setting رفته و بعد از آن وارد بخش پیامها و تماسها Chats and Calls شوید
در این صفحه گزینه ای به نام Chat Backup وجود دارد

. این گزینه یک نسخه پشتیبان از گفتگوهای شما تهیه می‌کند تا از آن در هرکجا که خواستید استفاده نمایید. شما می‌توانید به ۲ شیوه دستی و اتوماتیک این بکاپ را انجام دهید.

در نسخه جدید گزینه ای به نام“Backip to Google Drive“  نیز اضافه شده است که این گزینه نسخه پشتیبان شما را به طور مستقیم در گوگل درایو ذخیره می‌کند. البته قبل از آن باید برای خود یک حساب کاربری در گوگل درایو افتتاح نمایید.

اگر نخواستید به گوگل درایو منتقل کنید، کافیست اسمارت فون خود را با یک سیم USB به کامپیوتر و یا لپتاپ خود وصل کرده، وارد فولدر WhatsApp شوید؛ فولدری با نام DataBase در آنجا وجود دارد که فایل بکاپ شما داخل آن است، حال می‌توانید به راحتی آن را به کامپیوتر خود منتقل کنید و به گوشی هوشمند جدید خود منتقل کنید

whatsapp-backup-2-768x6812222.png

حال جهت انتقال این نسخه پشتیبان به گوشی هوشمند جدید مراحل زیر را دنبال کنید.

 

اپلیکیشن واتس اپ را بر روی گوشی هوشمند خود نصب کنید. (البته به هیچ عنوان آن را اجرا نکنید)
سپس گوشی هوشمند خود را با یک سیم USB به کامپیوتر و یا لپتاپ خود متصل کرده و به فولدر WhatsApp بروید.

یک فولدر با عنوان Databases ایجاد کرده و حالا آن فایل بکاپی که تهیه کرده بودید را به داخل فولدر Databases انتقال دهید. حالا کافیست اپلیکیشن واتس اپ را اجرا کرده، شماره همراه خود را وارد کنید.

پس از ورود موفقیت آمیز در بخش اعلانات پیامی مبنی بر وجود یک نسخه پشتیبان برای شما نمایش داده میشود. با فشردن کلمه Restore بعد از گذشت تنها چند ثانیه کار تمام است و حالا میتوان تمامی موارد واتس اپ قدیمی خود برروی گوشی هوشمند جدید خود مشاهده میکنید.

whatsapp-backup-3-768x679333333.jpg